Need for Speed Unbound na filmie pokazującym Takeovery

Takeovery to jedno z wydarzeń sportowych, jakie znajdziemy w Need for Speed Unbound. Nowy zwiastun nam je prezentuje.

@ 10.11.2022, 13:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Need for Speed Unbound na filmie pokazującym Takeovery

Electronic Arts opublikowało w sieci interesujący materiał filmowy, promujący Need for Speed Unbound. Deweloperzy postanowili za jego sprawą pokazać jeden typ wyścigów, jakie dla nas przygotowano, a konkretnie pojedynki zwane Takeover.

Need for Speed Unbound może być dość ciekawą odsłoną legendarnego cyklu. W ostatnich latach nie radzi sobie on najlepiej, ale mimo wszystko EA wciąż inwestuje, starając się znaleźć coś, co przemówi do graczy. Tym razem Criterion stawia na nietypową stylistykę oraz uliczne wyścigi.

Najnowszy zwiastun Need for Speed Unbound skupia się na wydarzeniach zwanych Takeover. Naszym zadaniem w nich jest oczywiście zwycięstwo, ale najistotniejszy jest styl oraz prędkość. Gracze muszą skakać z ramp, zbierać przedmioty kolekcjonerskie, driftować, łączyć combosy i wiele więcej.

"Wydarzenia typu Takeover zmuszą graczy do wykręcania porządnych driftów, rozbijania znajdziek i udowadniania, że jeżdżą w stylu unikatowym dla siebie", czytamy w informacji prasowej. "Aby udowodnić, że jesteśmy godni najwyższej nagrody, będziemy musieli posiadać zarówno styl, jak i prędkość".

Premierę Need for Speed Unbound zaplanowano na 2 grudnia, a grać będziemy wówczas na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
Need for Speed: Unbound

Need for Speed: Unbound

Premiera: 02 grudnia 2022
PC, PS5, XBOX X/S

Need for Speed: Unbound to kolejna pełnoprawna odsłona kultowej serii gier zręcznościowo-wyścigowych od firmy Electronic Arts. Produkcja ukazała się na rynku po blisko tr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   15:38, 10.11.2022
Już myślałem, że to będą Takeovery z serii Burnout skoro zajmuje się tym Criterion Dumny To by było coś, a w takiej formie jak na filmiku to chyba target 12+ będzie "ucontentowany" Niewinny
0 kudosBarbarella.   @   15:52, 11.11.2022
No mam 12+ ale nie jestem ucontentowana . Myślałam że takie podejście do formuły serii mnie zachęci do serii ale nie. To ciągle jakaś chora miłość do blachary.