W 2023 roku dostaniemy kolejną dużą odsłonę Call of Duty, choć nieco inną niż dotychczasowe

Wygląda na to, że Activision w dość ciekawy sposób podejdzie do przyszłorocznej odsłony serii Call of Duty.

@ 08.11.2022, 12:01
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

W 2023 roku dostaniemy kolejną dużą odsłonę Call of Duty, choć nieco inną niż dotychczasowe

W ostatnim czasie sporo mówiło się na temat tego, że Activision nie wyda w przyszłym roku kolejnej dużej odsłony serii Call of Duty. Z nowych informacji wynika jednak, że będzie wręcz przeciwnie. Potwierdza to samo Activision, które opublikowało najnowszy raport finansowy. Nie będzie to jednak prawdopodobnie kolejna część popularnego cyklu.

Redaktor Bloomberga, Jason Schreier opublikował na Twitterze komentarz związany z potencjalną kolejną częścią Call of Duty. Stwierdził on, że to, co możemy przeczytać w raporcie finansowym Activision Blizzard nie odnosi się do następnej dużej gry, ale do sporego dodatku dla Modern Warfare II. Zaoferuje on zarówno nowe treści dla singla, jak i multiplayera.

Co w takim razie z przyszłorocznym pełnoprawnym Call of Duty? Jak twierdzi Schreier, powstaje ono w Treyarch i zostało wewnętrznie opóźnione do 2024 roku. Dopiero wtedy zagramy więc w coś całkiem nowego, a póki co Activision zamierza przez dłuższy czas wspierać po prostu Call of Duty: Modern Warfare II. Gracze otrzymają dzięki temu nową fabułę, zestaw map itd.

Czekamy oczywiście na więcej konkretów, a póki co pamiętajcie, że Call of Duty: Modern Warfare II dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox i PlayStation. Jeśli rozważacie jego zakup, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosRonaldo_   @   17:38, 09.11.2022
Ja bym chętnie zobaczył remaster pierwszych części COD. Zagrać ponownie misję w Stalingradzie, to by było coś. Uśmiech