Przecieki dotyczące Grand Theft Auto VI nie wpłyną na powstawanie gry

Dyrektor generalny Take-Two, stwierdził, że niedawny wyciek Grand Theft Auto 6 nie wpłynie na rozwój gry.

@ 08.11.2022, 11:33
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Przecieki dotyczące Grand Theft Auto VI nie wpłyną na powstawanie gry

Dyrektor generalny Take-Two, Strauss Zelnick, stwierdził, że niedawny wyciek Grand Theft Auto VI nie wpłynie na rozwój tytułu w Rockstar Games.

W jednym z najbardziej głośnych wycieków danych w branży gier, ponad godzinny materiał z rozwoju GTA VI został opublikowany w sieci przez anonimowego użytkownika, który twierdził, że uzyskał go za pośrednictwem wewnętrznego kanału Rockstar Slack.

W tym czasie Rockstar stwierdziło, że nie przewiduje żadnego długoterminowego wpływu na harmonogram rozwoju projektu w wyniku incydentu.

"Jeśli chodzi o wyciek, było to strasznie niefortunne i naprawdę traktujemy tego rodzaju incydenty bardzo poważnie. Nie ma dowodów na to, że zabrano jakiekolwiek aktywa materialne, co jest dobrą rzeczą, a na pewno przeciek nie będzie miał żadnego wpływu na rozwój ani nic w tym rodzaju, ale jest to strasznie rozczarowujące i powoduje, że jesteśmy coraz bardziej czujni w sprawach związanych z cyberbezpieczeństwem" – powiedział dyrektor generalny Take-Two, Strauss Zelnick.

Ujawnione materiały zawierały rozgrywkę w otwartym świecie z wersji alfa GTA VI i pozornie potwierdziły poprzednie doniesienia, że gra toczyć się będzie w Vice City, zaś głównym bohaterem będzie po raz pierwszy kobieta.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?