Dying Light 2: Stay Human - Bloody Ties - zwiastun pokazujący najważniejsze elementy dodatku

W sieci pojawił się niedługi materiał filmowy, ukazujący pierwszy dodatek dla Dying Light 2: Stay Human, czyli Bloody Ties.

@ 07.11.2022, 16:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dying Light 2: Stay Human - Bloody Ties - zwiastun pokazujący najważniejsze elementy dodatku

Dying Light 2: Stay Human - Bloody Ties to pierwszy fabularny dodatek przeznaczony dla ostatniego dzieła studia Techland. Rozszerzenie możecie już kupować, a jego premierę zaplanowano na 10 listopada. Wprowadza ono do gry nową opowieść, przeciwników, wyposażenie oraz misje.

Poniżej rzucić okiem możecie na zwiastun Dying Light 2: Stay Human - Bloody Ties, pokazujący wszystko to, co najważniejsze w rozszerzeniu. Jeśli chodzi o założenia DLC, Aiden podróżuje w nim do nowej lokacji, Carnage Hall, w której bierze udział w pojedynkach przypominających walki gladiatorów. Starcia angażują zarówno ludzi, jak i zainfekowanych.

Bloody Ties to nowa opowieść, a to oznacza także wcześniej niedostępne zadania. W części z nich napotkamy poznane wcześniej osoby, ale będziemy mieli też do czynienia z całkiem nowymi postaciami - takimi, z którymi wcześniej nie mieliśmy okazji porozmawiać. Na konwersacji nie zakończymy oczywiście zabawy, albowiem istotną rolę odgrywać będą też pojedynki, w których skorzystamy z nowych rodzajów broni.

Dying Light 2: Stay Human - Bloody Ties dostępne będzie, jak wspomniałem, od 10 listopada. Zakupić można je na wszystkich platformach docelowych podstawki, czyli na PC, Xboksach oraz PlayStation. Jeśli nie nabyliście jeszcze DL2, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję. Podczas zabawy pamiętajcie o tym, że mamy poradnik.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?