Premiera Diablo IV zaplanowana została na kwiecień?

Ciekawe informacje do nas docierają. Okazuje się, że data premiery Diablo IV prawdopodobnie zaplanowana została na kwiecień 2023 roku.

@ 07.11.2022, 15:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Premiera Diablo IV zaplanowana została na kwiecień?

Z dotychczasowych doniesień wynika, że Diablo 4 powinno zadebiutować w przyszłym roku. Na razie nie mamy oczywiście konkretnego terminu, ale jeśli wszystko pójdzie dobrze, do debiutu dojdzie w kwietniu. Na to przynajmniej wskazuje raport, jaki przygotowała redakcja Windows Central.

Nick Baker z XboxEra wziął niedawno udział w podkaście, w którym stwierdził, że datę premiery Diablo 4 zaplanowano na kwiecień 2023 roku. Żeby było ciekawiej, podobne informacje opublikowała redakcja Windows Central w swoim raporcie. Twierdzi ona, że konkretny termin mamy poznać podczas The Game Awards, ale że chodzi o kwiecień.

Z raportu dowiadujemy się, że wiele sieci handlowych ma już konkretne terminy premiery i że w momencie ujawnienia daty natychmiast ruszą zamówienia przedpremierowe. Jednym z bonusów, jakie otrzymają gracze kupujący pre-order ma być opcja uczestnictwa w beta testach, które zaplanowano na luty.

Więcej informacji będziemy mieć dla Was oczywiście niebawem. Póki co pamiętajcie, że Diablo 4 dostępne będzie na PC, Xboksach oraz PlayStation.


Sprawdź także:
Diablo IV

Diablo IV

Premiera: 06 czerwca 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Diablo IV to kolejna odsłona popularnej serii gier utrzymanych w konwencji dark fantasy, a gatunku hack & slash, od studia Blizzard Entertainment.Akcja gry ma miejsce wie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosBarbarella.   @   17:30, 07.11.2022
Ja ciągle czekam na jakąś fajną cenę Diablo 3 ale jak na razie Brytyjskie Urzędy Ochrony Konsumenta , Komisje Europejskie i inne KOD-y { Komitety Obrony Drożyzny } bronią cen gier Acti- Blizzard.