Forza Horizon 5 otrzyma drugie rozszerzenie w 2023 r.

Deweloperzy Forza Horizon 5 ujawnili, że pracują już nad drugim dużym DLC dla gry.

@ 04.11.2022, 13:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Forza Horizon 5 otrzyma drugie rozszerzenie w 2023 r.

Forza Horizon 5 to rozbudowana i wystarczająca na wiele godzin ścigałka. Nie oznacza to jednak, że deweloperzy nie mają planu na to, by swoje przedsięwzięcie rozwijać. Wręcz przeciwnie. Właśnie dowiedzieliśmy się, że z początkiem 2023 roku dostaniemy drugie rozszerzenie, które jest już opracowywane.

Wieści na temat kolejnego DLC docierają do nas za sprawą specjalnej transmisji, Forza Monthly. W jej trakcie ekipa ze studia Playground Games potwierdziła, że przygotowuje drugi dodatek dla Forza Horizon 5 i choć szczegółów na razie mamy niewiele, twórcy podzielą się większą ich ilością na początku przyszłego roku.

"Ciężko pracujemy nad drugim rozszerzeniem dla Forza Horizon 5", powiedzieli twórcy. "Możecie spodziewać się go na początku 2023 roku. Większą ilością detali podzielimy się wchodząc w Nowy Rok".

Czekamy oczywiście z niecierpliwością. Póki co pamiętajcie natomiast, że Forza Horizon 5 dostępna jest obecnie na PC, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Z ostatnich doniesień wynika, że zagrało w nie już ponad 20 milionów graczy z całego świata.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?