Premiera Alan Wake II nadal planowana na 2023 rok

Wciąż niestety nie znamy konkretnego terminu wydania Alan Wake II, choć niebawem powinno się to zmienić.

@ 31.10.2022, 15:32
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Premiera Alan Wake II nadal planowana na 2023 rok

Mimo że Remedy nie dzieli się jakoś szczególnie często nowymi informacjami na temat Alan Wake II, studio ciężko pracuje nad swoim przedsięwzięciem, a jego szef, Tero Virtala, uspokaja, że premiera nadal planowana jest na 2023 rok. Nic w tej kwestii się nie zmieniło, choć pracy jeszcze mnóstwo.

"Nadal musimy zrobić mnóstwo, ale gra zaczyna się łączyć w jedną całość. Testy wśród użytkowników trwają, a wypowiedzi grających są zachęcające. Gdy zobaczyłem jak wszystko się ze sobą ładnie spina, jestem przekonany, że wydamy wyśmienitą grę", powiedział Virtala.

Kiedy ujrzymy coiś nowego? Na razie nie sposób powiedzieć. Jest spora szansa, że Remedy pojawi się z Alan Wake II na jednej z imprez branżowych, zaplanowanych na końcówkę roku. Może to być np. The Game Awards 2022, które odbędzie się 8 grudnia. Czekamy i trzymamy kciuki.

Alan Wake II dostępne będzie na PC, Xboksach Series X|S oraz PlayStation 5.


Sprawdź także:
Alan Wake II

Alan Wake II

Premiera: 2023
PC, PS5, XBOX X/S

Alan Wake II to kontynuacja przygodowej gry akcji z 2011 roku, za której opracowaniem stało studio Remedy Entertainment. "Dwójka" także jest autorstwa ojców oryginału - z...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?