Sony zorganizowało konkurs związany z God of War: Ragnarok

Wydawca God of War: Ragnarok postanowił przygotować specjalną zabawę dla osób, które zdecydują się na zakup gry.

@ 31.10.2022, 15:03
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Sony zorganizowało konkurs związany z God of War: Ragnarok

Firma Sony Interactive Entertainment ogłosiła, że wystartował specjalny konkurs zorganizowany przez PlayStation Polska. Konkurs dotyczy gry God of War: Ragnarok, a wziąć w nim udział mogą wszystkie osoby, które zdecydowały się na zakup projektu w ramach przedsprzedaży.

Jak czytamy w informacji prasowej, wszyscy konsumenci, którzy zakupili God of War: Ragnarok w przedsprzedaży (ewentualnie Ci, którzy zrobią to przed 4 listopada) u jednego z partnerów handlowych lub za sprawą PlayStation Store, wezmą udział w specjalnej zabawie.

Aby wziąć udział w inicjatywie trzeba przesłać numer zamówienia potwierdzający zakup, a następnie wykonać zadanie konkursowe. Tymże zadaniem jest napisanie "boskiej pieśni" i wysłanie jej w specjalnym formularzu. Najlepsze zgłoszenia otrzymają zaproszenie na oficjalną polską premierę God of War: Ragnarok, która odbędzie się 8 listopada w Warszawie. Zgłoszenia wysyłać można do 4 listopada do godziny 23:59.

W zabawie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie, a więcej na jej temat znajdziecie w specjalnie przygotowanej przez firmę Sony stronie. Konkurs jest organizowany we współpracy z partnerami handlowymi: Media ExpertMediaMarktNeonet oraz RTV EURO AGD.


Sprawdź także:
God of War: Ragnarok

God of War: Ragnarok

Premiera: 09 listopada 2022
PS4, PS5

God of War: Ragnarok to kolejna część uznanej serii gier akcji ukazujących się wyłącznie na konsolach PlayStation. Ragnarok podąża ścieżką wyznaczoną przez swoisty reboot...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?