Clash II, polska turowa strategia, dostępne na Steam

Mamy dobre wieści dla wszystkich fanów strategii turowych. Clash II, do tej pory dostępne za sprawą sklepu Prime Bit Games, kupicie teraz także na Steam.

@ 30.10.2022, 16:20
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Clash II, polska turowa strategia, dostępne na Steam

Jeśli lubicie strategie turowe, to mamy bardzo dobre wieści. Najnowsze dzieło polskiego studia Prime Bit Games, czyli Clash II, jest już dostępne w Steam, a jeśli zdecydujecie się na jego zakup, będziecie musieli wyłożyć niespełna 90 zł.

Clash II to staroszkolna strategia turowa, oferująca rozbudowany świat, długi wątek fabularny oraz mnóstwo wyzwań. W opisie czytamy, że podczas zabawy przemierzymy starożytne ruiny, a w nich znajdziemy potężne artefakty i zmierzymy się z niebezpiecznymi magicznymi stworzeniami.

Jako że Clash II to przygoda przez duże "P", twórcy przygotowali nam rozbudowaną kampanię fabularną, na którą składają się zarówno misje główne, jak i poboczne. Za sprawą wszystkich zleceń powoli poznajemy historię konfliktu, który toczy się dookoła, krainę, a także frakcje, które walczą o dominację nad nią.

Ważnym elementem Clash II są turowe pojedynki, w których musimy wykorzystywać wszelkie atuty prowadzonej przez siebie armii, a także słabości napotkanych przeciwników. Co ważne, na finał pojedynku wpływ ma wiele elementów, jak np. ukształtowanie terenu, tudzież specjalne umiejętności dowódców. Wisienką na torcie, jeśli chodzi o starcia, jest przejmowanie warowni, a następnie obrona ich w trakcie oblężeń. Własną siedzibę można rozbudowywać i rozwijać, dbając o ekonomię całego królestwa.

Więcej o Clash II znajdziecie na Steam. Tam też możecie dokonać zakupu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   16:28, 30.10.2022
No ba , już obadałam bo reklama na MG mnie zainteresowała. Fajne to i interesujące . Klimat jest i zero nerwowego nap.....a w klawisze. Sama sobie się dziwię że rzadko w takie gry gram { no prawie wcale} . Ale to zdaje się wczesny dostęp jest a nie gotowa gra ?