Alan Wake II ma być grą doskonałą, twierdzi Remedy

Remedy Entertainment jest przekonane, że Alan Wake II będzie grą doskonałą.

@ 30.10.2022, 16:03
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Alan Wake II ma być grą doskonałą, twierdzi Remedy

W opublikowanym raporcie finansowym dyrektor generalny Remedy, Tero Virtala, przedstawił aktualne informacje na temat wielu projektów fińskiego studia, poczynając od Alan Wake II.

"Alan Wake 2 jest w pełnej fazie produkcyjnej, a gra zostanie uruchomiona zgodnie z planem w 2023 roku. Jest jeszcze wiele do zrobienia, ale łączy się ona na wszystkich frontach. Testy użytkowników trwają, a opinie z badań są zachęcające. Po zobaczeniu, jak łączą się elementy, jestem przekonany, że stworzymy doskonałą grę".

Pamiętajmy o tym, iż Alan Wake II, to tylko jeden z pięciu projektów Remedy potwierdzonych przez Virtalę. Remake Max Payne 1&2 jest obecnie opracowywany przez mały zespół wewnątrz studia, więc jest to prawdopodobnie jedna z tych, gier, na których premierę jeszcze długo poczekamy.

Jak ujawniono prawie trzy miesiące temu, jest jeszcze projekt wieloosobowy Vanguard, który został przełożony, ponieważ Remedy próbuje stworzyć coś, co może wyróżnić się z tłumu. Zespół programistów zostanie znacznie rozszerzony w 2023, aby pomóc w produkcji hitu.

Wreszcie, Virtala omówił dwa dzieła w uniwersum Control, o kryptonimie Condor i Heron. Ta pierwsza jest także grą wieloosobową i według dyrektora generalnego Remedy, prace na nią idą dobrze, mimo że wciąż jest na etapie weryfikacji koncepcji.

A Wy czym jesteście najbardziej podekscytowani, czy jest to Alan Wake II, Max Payne 1&2 Remake, Vanguard, czy może Control w kooperacji?


Sprawdź także:
Alan Wake II

Alan Wake II

Premiera: 2023
PC, PS5, XBOX X/S

Alan Wake II to kontynuacja przygodowej gry akcji z 2011 roku, za której opracowaniem stało studio Remedy Entertainment. "Dwójka" także jest autorstwa ojców oryginału - z...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   16:53, 30.10.2022
No nie wiem. Grą " Control" jednak byłam trochę rozczarowana. , zresztą Allan Wake też mi głowy nie urwał. Ale co tam , Finowie ruskim dali radę to może stworzą grę stulecia.