Microsoft twierdzi, że Marvel's Wolverine zadebiutuje w 2023 roku

Gigant z Redmond broni się przed brytyjskim CMA. Linia obrony związana jest z grami ekskluzywnymi dla PlayStation.

@ 20.10.2022, 12:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Microsoft twierdzi, że Marvel's Wolverine zadebiutuje w 2023 roku

Marvel's Spider-Man 2 nie będzie jedyną grą ekskluzywnie dostępną w przyszłym roku dla PlayStation, której akcja toczy się w uniwersum Marvela. Pojawiły się w sieci doniesienia, z których wynika, że na rok 2023 zaplanowano też premierę Marvel's Wolverine.

Plotki na temat premiery Marvel's Wolverine docierają do nas za sprawą Microsoftu. Gigant z Redmond przygotował sprawozdanie dla brytyjskiej komisji CMA, rozpatrującej przejęcie Activision Blizzard, w którym czytamy, że nadchodzące dzieło studia Insomniac Games dostępne będzie w przyszłym roku.

"PlayStation ma też mnóstwo tytułów ekskluzywnych - wewnętrznych i zewnętrznych studiów - mających zadebiutować w 2023 roku, a wśród nich Spider-Man 2, Wolverine, Horizon, Final Fantasy 16 oraz Forspoken", czytamy w raporcie.

Czy to rzeczywiście prawda? Z ostatnich informacji wynikało, że Spider-Man 2 faktycznie zmierza do posiadaczy PlayStation w przyszłym roku, ale na temat Wolverine nie wiemy kompletnie nic. Gdy Sony zapowiadało grę, deweloperzy byli podobno na bardzo wczesnym etapie produkcyjnym, a to oznacza, że premiera w roku 2023 zdaje się być mało realna.

Tak czy inaczej temat będziemy bacznie obserwować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosBarbarella.   @   17:20, 20.10.2022
Znowu ta brytyjska komisja ? Może niech się zainteresują czy zgon ich Królowej był legalny czy też były jakieś niedociągnięcia {Kamila udusiła co normalne w tych kręgach} Zadziorny
0 kudoslogan23   @   00:51, 21.10.2022
Cytat: Barbarella.
Znowu ta brytyjska komisja ? Może niech się zainteresują czy zgon ich Królowej był legalny czy też były jakieś niedociągnięcia {Kamila udusiła co normalne w tych kręgach}

Sugerujesz Królobójstwo, Przecież to cios w same serce systemu społecznego!. Rozbawiony
0 kudosBarbarella.   @   00:59, 21.10.2022
Co to za system ? 21 wiek a tam ciągle monarchia .Króle , króliki , królowe , szlachta siry, sery i inne badziewie. Poirytowany