Zapowiedziano film Return to Silent Hill

Obraz ma być adaptacją głównego wątku fabularnego Silent Hill 2.

@ 20.10.2022, 12:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Zapowiedziano film Return to Silent Hill

Konami przez dłuższy czas milczało, jeśli chodzi o Silent Hill. Wreszcie wydawca jednak postanowił okryć karty, a efektem jest mnóstwo interesujących projektów. Wcześniej pisaliśmy o remaku Silent Hill 2 oraz kolejnej dużej odsłonie zatytułowanej Silent Hill f. Teraz mamy wieści na temat filmu pt. Return to Silent Hill.

Przedsięwzięcie zatytułowane zostało Return to Silent Hill, a jego reżyserem jest Christophe Gans, czyli osoba odpowiedzialna za oryginalny film Silent Hill. Zapowiedzi towarzyszył pierwszy zwiastun, który - co nie powinno być zaskoczeniem - znajdziecie poniżej.

"Ten powrót to powrót do świata, uniwersum, które dotknąłem w 2006 roku, czyli 15 lat temu", powiedział Gans. "Film był wielkim sukcesem i zdecydowaliśmy powrócić do najlepszej z tych opowieści".

Return to Silent Hill ma być swoistą adaptacją głównego wątku fabularnego Silent Hill 2. Fabuła będzie się toczyć dookoła młodego mężczyzny, który powraca do SIlent Hill, gdzie - jak powiedział Gans - "poznał wielką miłość".

Film nie ma oczywiście daty premiery, ale jak tylko się to zmieni, będziemy Was informować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   16:18, 20.10.2022
Film "Silent Hill" bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. bo bałam się że trochę badziewny będzie. Trzymał poziom jak dla mnie .Mam nadzieję że kontynuacja też taka będzie tym bardziej że fabuła chyba bardziej oparta na scenariuszu gry.
PS .Ale wystrzelili z tymi Silent Hillami . Szczęśliwy Jakiś nowy prezes w tym Konami czy co ?
0 kudosKeiko   @   18:54, 22.10.2022
Nawet oceniając go po prostu jako film, pierwszy Silent Hill jest niezły. Natomiast moim zdaniem jest jedną z najlepszych ekranizacji gier, jaką widziałem pomimo fanservice'u w postaci PH. Przyznam jednak szczerze, że aż tak dużo tego nie było. W każdym razie czekam i jestem w stanie dać kredyt zaufania.
0 kudosBarbarella.   @   15:48, 23.10.2022
No film dotknął drażliwego tematu i komuś to się mogło nie spodobać bo oczekiwał "Fajnej" rozrywki.