Marvel’s Spider-Man: Miles Morales - znamy wymagania sprzętowe dla ray-tracingu

W sieci pojawiły się dodatkowe wymagania sprzętowe dla Marvel’s Spider-Man: Miles Morales. Twórcy chcą, abyśmy wiedzieli czy zagramy w najwyższych detalach.

@ 19.10.2022, 13:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales - znamy wymagania sprzętowe dla ray-tracingu

Sony ostatnio mocno inwestuje w rynek komputerów osobistych. Chodzi o to, że ekskluzywne dla PlayStation gry regularnie debiutują też na blaszakach i cieszą się naprawdę sporą popularnością. Na naszych łamach znajdziecie recenzję ostatniej kolekcji Uncharted, a wkrótce w sklepach pojawi się też komputerowe wydanie Marvel’s Spider-Man: Miles Morales.

Osoby, które planują zakup Marvel’s Spider-Man: Miles Morales na PC mogą już zapoznać się z jego wymaganiami sprzętowymi. Opublikowano je przed kilkoma dniami, a za sprawą rozpiski możecie ocenić czy Wasz blaszak spełnia minimalne czy rekomendowane wymagania. Teraz możecie też sprawdzić czy będziecie w stanie grać z wykorzystaniem ray-tracingu. 

Studio Nixxes Software opublikowało na Twitterze rozpiskę, na której zawarto dokładne wymagania sprzętowe Marvel’s Spider-Man: Miles Morales w przypadku chęci zabawy w najwyższych możliwych detalach. Obejmują one rozdzielczość 4K, a także ray-tracing. Bez większego zaskoczenia, by cieszyć się najlepszą możliwą oprawą wizualną, musimy posiadać sprzęt o najwyższej wydajności. Porządny procesor, potężna karta graficzna i mnóstwo pamięci RAM to podstawa.

Szczegóły znajdziecie poniżej. Pamiętajcie też, że premierę Marvel’s Spider-Man: Miles Morales na PC zaplanowano na 18 listopada.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   15:20, 19.10.2022
"Sony ostatnio mocno inwestuje w rynek komputerów osobistych. Chodzi o to, że ekskluzywne dla PlayStation gry regularnie debiutują też na blaszakach i cieszą się naprawdę sporą popularnością."
No ba. Zauważyli że na inteligentniejszej klienteli też można zarobić. Szczęśliwy Rozbawiony