Nowy gameplay z Need for Speed: Unbound to pościgi, wyścigi i więcej

W sieci pojawił się nowy zwiastun z elementami rozgrywki, ukazujący Need for Speed: Unbound. Deweloperzy pokazują nam kluczowe aspekty przedsięwzięcia.

@ 19.10.2022, 13:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Nowy gameplay z Need for Speed: Unbound to pościgi, wyścigi i więcej

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, studio Criterion opublikowało w sieci nowy materiał filmowy promujący Need for Speed: Unbound. Deweloperzy chcą nam pokazać najważniejsze elementy swojego przedsięwzięcia, czyli między innymi policyjne pościgi.

W Need for Speed: Unbound pościgi policyjne są jednym z najważniejszych elementów. Oparto je na zasadzie "Ryzyka i Nagrody", która sprawia, że im sprawniej unikamy gliniarzy, tym więcej punktów otrzymujemy. Warto jednak pamiętać o tym, że gliniarze w grze są agresywni i niebezpieczni. Korzystają też z szybkich pojazdów oraz helikopterów, ułatwiających im przechwytywanie naszej maszyny.

Premierę Need for Speed: Unbound zaplanowano na 2 grudnia, a grać będziemy wówczas na PC, Xboksach Series X|S oraz PlayStation 5. Więcej informacji na temat przedsięwzięcia będziemy mieć dla Was w kolejnych tygodniach, więc jeśli planujecie zakup, bacznie obserwujcie portal.


Sprawdź także:
Need for Speed: Unbound

Need for Speed: Unbound

Premiera: 02 grudnia 2022
PC, PS5, XBOX X/S

Need for Speed: Unbound to kolejna pełnoprawna odsłona kultowej serii gier zręcznościowo-wyścigowych od firmy Electronic Arts. Produkcja ukazała się na rynku po blisko tr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?