Gran Turismo 7 otrzyma w tym tygodniu nowe samochody

Wygląda na to, że twórcy Gran Turismo 7 przygotowują się do premiery kolejnej aktualizacji. Wprowadzi ona do gry m.in. nowe samochody.

@ 18.10.2022, 11:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Gran Turismo 7 otrzyma w tym tygodniu nowe samochody

Gran Turismo 7 otrzyma w bieżącym tygodniu kolejną sporą aktualizację. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, deweloperzy dodadzą za jej sprawą cztery nowe samochody. Potwierdził to producent przedsięwzięcia, Kazunori Yamauchi, za sprawą krótkiej notki na Twitterze.

Z wpisu opublikowanego przez Yamauchiego wynika, że nowa aktualizacja Gran Turismo 7 pojawi się w sieci w tym tygodniu. We wpisie widnieje grafika, na której widać sylwetki czterech samochodów i choć nie ujawniono o jakie maszyny chodzi, fani uważają, że będą to Maserati Merak SS, Mazda Roadster NB, NISMO GTR GT3 oraz Nissan Skyline 2000GT-R.

Jako że deweloperzy do tej pory dodawali do gry nie tylko samochody, ale także coś więcej, spodziewamy się, że i tym razem będzie podobnie. Gran Turismo 7 może więc otrzymać nie tylko nowe maszyny, ale także nowe przejazdy, jakieś dodatkowe ciekawostki itd. Na razie szczegółów jednak brak.

Gran Turismo 7 dostępne jest obecnie na PlayStation 4 oraz PlayStation 5.


Sprawdź także:
Gran Turismo 7

Gran Turismo 7

Premiera: 04 marca 2022
PS5, PS4

Gran Turismo 7 to kolejna odsłona słynnej marki gier wyścigowych, wydawanych jedynie na konsolę Sony. Jest to zarazem pierwsza część głównej serii, jaka pojawiła się na P...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?