Far Cry 6 Game of the Year Edition z nowym rozszerzeniem DLC

Far Cry 6 Game of the Year Edition wprowadzi do gry zupełnie nowe, duże rozszerzenie.

@ 09.10.2022, 19:41
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Far Cry 6 Game of the Year Edition z nowym rozszerzeniem DLC

Far Cry 6 Game of the Year Edition zostało wydane i zawiera rozszerzenie, które nie zostało jeszcze ogłoszone przez Ubisoft. Wersja GOTY kosztuje 119,99 USD, ale jeśli już posiadacie grę, możecie uaktualnić ją do tej edycji za 59,99 USD.

Wspomniana edycja zawiera nowe rozszerzenie, Lost Between Worlds, a także przepustkę sezonową, która zawiera trzy odcinki DLC i Far Cry 3: Blood Dragon Classic Edition oraz trzy pakiety: Vice, Croc Hunter i Jungle Expedition.

Wydanie Game of the Year Edition oferuje również wszystkie aktualizacje wydane do gry, w tym nowy poziom trudności, zmianę amunicji, indywidualne wyposażenie i nie tylko.

Firma Ubisoft nie ujawniła jeszcze rozszerzenia Lost Between Worlds, ale ponieważ nowa edycja podstawki jest już dostępna w sprzedaży, spodziewamy się, że wkrótce poznamy szczegóły i trailer dodatku.


Sprawdź także:
Far Cry 6

Far Cry 6

Premiera: 07 października 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Far Cry 6 to kolejna część popularnej serii strzelanek pierwszoosobowych od firmy Ubisoft, których akcja rozgrywa się w otwartym świecie. Szósta, pełnoprawna odsłona mark...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudoslogan23   @   20:58, 09.10.2022
Powodzenia że ktoś im zapłaci za edycje roczną, prawie 600 złotych, lepiej kupić podstawkę i dokupić przepustkę, taniej wyjdzie.
1 kudosBarbarella.   @   21:44, 09.10.2022
Taaa. Kupię wersję GOTY a oni potem wszystkie dodatki usuną z serwerów Poirytowany . Takiego wała. Cool
0 kudoslogan23   @   01:50, 10.10.2022
Cytat: Barbarella.
Taaa. Kupię wersję GOTY a oni potem wszystkie dodatki usuną z serwerów Poirytowany . Takiego wała. Cool

Oczywiście ja nie planuje zakupu, gra to jest kalka far cry 5, od jakiegoś czasu zakup kolejnych części mija się z celem.
0 kudosBarbarella.   @   10:42, 10.10.2022
Prawdę mówiąc jeszcze w żadną część nie grałam .Mam Jedynkę i Trójkę ale kiedy ruszę ,nie wiem .W Far Cry 6 zaciekawiła mnie bohaterka , taka damska Che Guevarra. Uśmiech
0 kudoslogan23   @   20:52, 10.10.2022
Cytat: Barbarella.
Prawdę mówiąc jeszcze w żadną część nie grałam .Mam Jedynkę i Trójkę ale kiedy ruszę ,nie wiem .W Far Cry 6 zaciekawiła mnie bohaterka , taka damska Che Guevarra.

Zagraj w jedynkę warto, jeszcze dwójka jest sensowna, A Damską postać do wyboru masz już w piątce i oddzielnej części, Ale piątka to była gra z tak zacierającymi momentami, że człowiek myślał że tworzył ją ktoś na haju.
Dodaj Odpowiedź