Premiera Skull and Bones ponownie przesunięta

Po raz kolejny przełożono datę premiery gry Ubisoftu, Skull and Bones. Ujawniono przy okazji, że przed premierą będą miały miejsce testy beta.

@ 29.09.2022, 12:13
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Premiera Skull and Bones ponownie przesunięta

Ubisoft po raz kolejny przesunął premierę pirackiej gry Skull and Bones, aczkolwiek tym razem zamiast przybliżonego okresu premiery jest rzeczywista data.

Gra wcześniej miała pojawić się na PC, PS5, Stadia i Xbox Series X/S listopadzie, teraz z kolei ma zostać wydana dokładnie 9 marca 2023 roku.

Powodem tego opóźnienia, według Ubisoftu, jest fakt, że zespół potrzebuje dodatkowego czasu na dopracowanie i ukończenie tego tytułu, aby zapewnić graczom „najlepsze możliwe wrażenia” z rozgrywki. Jest to raczej lakoniczne tłumaczenie po tylu latach produkcji. Szczególnie, że wielu graczy już zapomniało, o tym, że coś takiego powstaje.

Dodatkowo Ubisoft potwierdził, że w niedalekiej przyszłości odbędą się beta testy. Na ten moment wydawca nie podaje jednak konkretniejszych terminów owych testów, ale takowe się odbędą i pokażą stan, w jakim jest tytuł. Być może w ten sposób Francuzi wzbudzą zainteresowanie grających (albo i nie).

Czy czekacie jeszcze na Skull and Bones, czy może już nie jesteście zainteresowani piracką przygodą?


Sprawdź także:
Skull and Bones

Skull and Bones

Premiera: 16 lutego 2024
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Skull and Bones to gra akcji osadzona w klimatach złotej ery żaglowców. Za projekt odpowiada studio Ubisoft, twórcy wielu legendarnych marek, pokroju Assassin's Creed, Fa...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   16:17, 29.09.2022
Niech oni się już zlitują i to anulują Poirytowany
1 kudosMgła   @   16:50, 29.09.2022
Piętnastu chłopów na Umrzyka Grze!
Jo-ho-ho! I butelka rumu!
Diabli i trunek resztę producentów wzięli!
Jo-ho-ho! I butelka rumu!