Ubisoft uważa, że Far Cry 6 było grą roku i zasługuje na edycję GOTY

Ubisoft zapowiedziało edycję GOTY swojej ostatniej strzelaniny Far Cry 6.

@ 28.09.2022, 10:45
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Ubisoft uważa, że Far Cry 6 było grą roku i zasługuje na edycję GOTY

Branding wokół gier w wersji Ultimate Edition zawsze był trochę dziwny, ale jednocześnie zabawne jest, gdy wydawca wręcza sobie nagrodę Game of the Year (Gry Roku) za coś, co nie do końca porwało branżowy świat i graczy. W sklepie Microsoft Store zauważono nową pozycję - edycję GOTY gry Far Cry 6. Pytanie tylko: w czyim mniemani, pomijając twórców, tytuł zasługuje na edycję Game of the Year?

Szczerze mówiąc, sama gra była dobra, ale nie zbliżyła się do najwyższych ocen oraz czegoś, co można by nazwać świeżym i oryginalnym podejściem do tematu. Najwyraźniej jednak wygrała Grę Roku w dwóch sklepach. Są to publikacje dotyczące technologii, samochodów i stylu życia EFTM, a także BGR. To z pewnością wystarczające uzasadnienie, by nazwać nowe wydanie Game of the Year, czyż nie?

Oczywiście jest to tylko fraza marketingowa, mająca na celu ponowne wzbudzenie zainteresowania grą, ale co ciekawe, przepustka na ulepszenia wydaje się wprowadzać jednak nową zawartość. Wpis na Twitterze twierdzi, że otrzymamy przepustkę sezonową, która zawiera trzy elementy DLC, w tym pakiet Ultimate, a także jakieś „rozszerzenie”. Fakt, że jest to wymienione oddzielnie od przepustki sezonowej, która już istnieje, sugeruje, że w Far Cry 6 czeka nas jeszcze dodatkowa przygoda.

Naszą recenzję gry możecie przeczytać pod tym adresem. Czy uważacie, że ten tytuł zasługuje na miano Gry Roku?


Sprawdź także:
Far Cry 6

Far Cry 6

Premiera: 07 października 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Far Cry 6 to kolejna część popularnej serii strzelanek pierwszoosobowych od firmy Ubisoft, których akcja rozgrywa się w otwartym świecie. Szósta, pełnoprawna odsłona mark...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   14:49, 28.09.2022
Ubi troszkę odpłynęło Niewinny GOTY jednak brzmi dumniej niż np. Complete Edition Dumny
0 kudosBarbarella.   @   09:45, 29.09.2022
A czy Ubi zrealizowało swoją zapowiedź że usunie ze swoich starszych tytułów dodatkową zawartość ? Chyba we wrześniu mieli to zrobić.