A Plague Tale: Requiem - zwiastun fabularny gry

W sieci pojawił się nowy materiał filmowy, promujący A Plague Tale: Requiem. Deweloperzy nakreślają nam za jego pomocą fabułę.

@ 27.09.2022, 15:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps5, xbox x/s

A Plague Tale: Requiem - zwiastun fabularny gry

A Plague Tale: Requiem zadebiutuje za niespełna miesiąc. Najnowsze dzieło studia Asobo dostępne będzie wówczas na wszystkich liczących się platformach, a jeśli zamierzacie zagrać, koniecznie zerknijcie na najnowszy zwiastun. Ukazuje on fabułę projektu.

Wideo opublikowane zostało przez wydawcę, Focus Entertainment, oraz dewelopera, Asobo. Pokazuje ono zarys fabularny A Plague Tale: Requiem, którego akcja toczy się sześć miesięcy po wydarzeniach, jakie mieliśmy możliwość obserwować w "jedynce". Hugo jest potępiony ze względu na swoje zdolności, a Amicia, jego siostra, się na to nie zgadza. Dwójka wyrusza więc do południowej Francji, gdzie spróbują znaleźć lekarstwo.

Nie trzeba oczywiście długo czekać na to, by problemy podążyły za bohaterami. Ponownie muszą się oni zmierzyć z przeciwnościami, w tym z nieprzyjaźnie nastawionymi ludźmi. Na szczęście Amicia i Hugo korzystać mogą z nowych umiejętności, które pomogą im w podróży na tajemniczą wyspę.

Premiera A Plague Tale: Requiem zaplanowana została na 18 października, a grać będziemy wówczas na PC, Xboksach Series X|S, PlayStation 5 oraz Switchu. Z ostatnich doniesień wynika, że opowieść pochłonie mniej więcej 15-18 godzin naszego czasu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?