Zobacz wieloosobowy gameplay z Call of Duty: Modern Warfare II

Sprawdźcie najnowszy gameplay z trybu wieloosobowego Call of Duty: Modern Warfare II.

@ 26.09.2022, 17:02
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Zobacz wieloosobowy gameplay z Call of Duty: Modern Warfare II

Call of Duty powraca z Modern Warfare 2. To nie jest remaster ani remake, ale kontynuacja wydania z 2019 roku. Za sprawą nowego filmu, możemy zobaczyć, jak radzi sobie opracowany przez deweloperów tryb wieloosobowy.

Call of Duty Modern Warfare 2 ma zawierać szereg zmian, które poprawią ogólne wrażenia z rozgrywki. Zaawansowane systemy sztucznej inteligencji, nowa fizyka wody i mechanika pływania mają na celu uczynienie tego najbardziej kompletną wersją gry z tej serii do tej pory. Chociaż do premiery pozostał jeszcze ponad miesiąc, niektóre redakcje otrzymały szansę na ogranie wersji beta.

Rozgrywka jest podobna do poprzednich odsłon, utrzymana w podobnym, szybkim stylu. Weterani serii z pewnością się tutaj odnajdą bez większych problemów. Ich uwagę na pewno zwrócą również  momentalnie nowe systemy i rozwiązania.

Call of Duty: Modern Warfare 2 ukaże się 28 października na wszystkich głównych platformach.

frame allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/ZrAfmrmSfbE" title="YouTube video player" width="560">

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?