Serial Cleaners dostępne w sprzedaży

Nowy projekt polskiego studia Draw Distance jest już dostępny na rozmaitych platformach sprzedażowych.

@ 26.09.2022, 12:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Serial Cleaners dostępne w sprzedaży

Polskie studio Draw Distance wypuściło swoje kolejne dzieło. Chodzi oczywiście o kontynuację całkiem udanego i unikatowego Serial Cleaner, czyli po prostu Serial Cleaners. Projekt dostępny jest na komputerach osobistych oraz konsolach poprzedniej i obecnej generacji.

W Serial Cleaners wcielamy się w cztery grywalne postaci: Psycho, Vip3r, Bob C. Leaner oraz Lati. Każda posiada wyjątkowe zdolności, a ich zadanie pozostaje niezmienione. Muszą odwiedzać miejsca zbrodni i usuwać wszelkie dowody wskazujące na osoby za nie odpowiedzialne. Robimy to oczywiście tak, by uniknąć wzroku stróżów prawa.

Akcja Serial Cleaners przenosi nas do Nowego Jorku, do lat 90. poprzedniego stulecia. Jak widać na zamiszczonym poniżej zwiastunie, deweloperzy dość znacząco podrasowali oprawę wizualną swojego dzieła w stosunku do pierwowzoru, a w efekcie wygląda ona naprawdę przyjemnie.

Serial Cleaners dostępne jest na PC, PS4, PS5, Xboksie One, Xboksach Series X|S oraz Switchu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?