Premiera Dying Light 2: Bloody Ties znowu przesunięta

Twórcy Dying Light 2: Bloody Ties potrzebują więcej czasu na to, by dopieścić swoje dzieło.

@ 23.09.2022, 13:47
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Premiera Dying Light 2: Bloody Ties znowu przesunięta

Mniej więcej miesiąc temu firma Techland ujawniła pierwsze DLC dla Dying Light 2, czyli Bloody Ties. Deweloperzy zdradzili wówczas, że premiera rozszerzenia zaplanowana została na 13 października, a to oznacza, że potencjalnie moglibyśmy zacząć grać za nieco ponad dwa tygodnie. Debiut postanowiono jednak przesunąć.


Informacja na temat opóźnienia Dying Light 2: Bloody Ties pojawiła się na Twitterze firmy. Czytamy w niej, że twórcy zdecydowali się na obsuwę, bo potrzebują więcej czasu na to, by wszystko dopracować. Nowy termin wyznaczono na 10 listopada, a zatem obsuwa jest blisko miesięczna.


Co ciekawe, to nie pierwsze opóźnienie DLC. Dying Light 2: Bloody Ties pierwotnie miało trafić w nasze ręce w czerwcu. Wtedy postanowiono datę premiery przesunąć na październik.


Dying Light 2 dostępne jest obecnie na PC, PlayStation oraz Xboksach. Jeśli rozważacie zakup, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe wersji PC. Podczas zabawy pamiętajcie natomiast o naszym darmowym poradniku.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   15:53, 23.09.2022
Zombiaków trzeba dopieszczać ? To mi nekrofilią pachnie.