Call of Duty: Modern Warfare II - w ten weekend odbędą się otwarte beta testy

Activision przygotowało specjalną inicjatywę dla wszystkich fanów pierwszoosobowych shooterów. Podczas weekendu sprawdzicie za darmo tryb multiplayer Call of Duty: Modern Warfare II.

@ 23.09.2022, 12:34
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Call of Duty: Modern Warfare II - w ten weekend odbędą się otwarte beta testy

Jeśli planujecie zakup Call of Duty: Modern Warfare II, a w szczególności zainteresowani jesteście jego trybem rozgrywek wieloosobowych, pamiętajcie, że w weekend zaplanowano otwarte beta testy, w których uczestniczyć będą wszyscy chętni gracze.

Dziś do potyczek w Call of Duty: Modern Warfare II dołączyć mogą już osoby posiadające PlayStation 4, a także gracze, którzy zdecydowali się na zamówienia przedpremierowe. Jeśli nie jesteście w tym gronie, do zabawy będziecie mogli wskoczyć od jutra. Wtedy bawić będą mogli się wszyscy.

Otwarta beta Call of Duty: Modern Warfare II, jak wspomniałem, startuje jutro, a potrwa do 26 września. Więcej na temat inicjatywy znajdziecie w tym miejscu. W przypadku zainteresowania potyczkami na komputerach, koniecznie sprawdźcie też wymagania sprzętowe nowego CoDa, które opublikowaliśmy niedawno.

Kończąc przypomnę, że premiera Call of Duty: Modern Warfare II zaplanowana została na 28 października, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?