PlayStation VR2 - zobaczcie prezentację funkcji urządzenia

Sony chce, aby gracze poznali możliwości PlayStation VR2, a są one naprawdę szerokie.

@ 22.09.2022, 12:08
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
sprzęt, ps5

PlayStation VR2 - zobaczcie prezentację funkcji urządzenia

Sony potwierdziło jakiś czas temu, że PlayStation VR2 powinno zadebiutować na początku 2023 roku, choć konkretnego terminu na razie nie znamy. Firma opublikowała też właśnie kolejny zwiastun promujący jej najnowsze dzieło. Widoczny poniżej film pokazuje najważniejsze aspekty nowych gogli.

Podczas seansu ujrzycie fragmenty rozgrywki z kilku kluczowych gier, mających trafić w ręce posiadaczy PlayStation VR2. Ujęcia obejmują Horizon Call of the Mountain, Firewall Ultra, No Man’s Sky oraz Resident Evil Village - każda produkcja prezentuje się bardzo dobrze.

Prócz powyższego, pokazano też najważniejsze elementy nowego zestawu. Widzimy m.in. kontrolery, które w znaczący sposób zmienić mają to, jak gramy. Oferują one m.in. adaptacyjne triggery oraz haptykę, aby lepiej oddawać to, co dzieje się na ekranie. Wisienką na torcie jest wsparcie dla rozdzielczości 4K oraz śledzenie ruchów gałek ocznych.

Więcej informacji na temat PlayStation VR2 będziemy mieć dla Was w kolejnych miesiącach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   18:58, 22.09.2022
Cudnie się zapowiada, nie sądziłem, że kiedyś będę z niecierpliwością czekał na jakieś gogle VR, ale tym przejść obok nie dam Dumny Chyba, że dowalą taką cenę na premierę, że człowiekowi odechce się od razu VRu xD