Zainteresowanie Cyberpunk 2077 w ostatnim tygodniu znacząco wzrosło

Cyberpunk 2077 na moment zyskał popularność po ostatnio wprowadzonych zmianach, a także po premierze serialu Cyberpunk: Edgerunners.

@ 22.09.2022, 12:14
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Zainteresowanie Cyberpunk 2077 w ostatnim tygodniu znacząco wzrosło

Liczba graczy Cyberpunk 2077 dość istotnie w ostatnim czasie wzrosła. Jak nie trudno wywnioskować, jest to najpewniej efektem ciągłych aktualizacji ze strony deweloperów, zapowiedzianego rozszerzenia Widmo Wolności, a także premiery serialu anime pt. Cyberpunk: Edgerunners na platformie Netflix. Te trzy czynniki sprawiły, że w Cyberpunk 2077 każdego dnia w tym tygodniu grało milion graczy, zarówno nowych, jak i powracających.

Cyberpunk 2077 był najlepiej sprzedającą się grą Steam w zeszłym tygodniu i osiągnął najwyższą liczbę jednoczesnych graczy od stycznia 2021 roku, według Benji Sales na Twitterze. Na dzień dzisiejszy Cyberpunk 2077 pozostaje w pierwszej dziesiątce najczęściej granych produkcji na platformie należącej do Valve.

Jeśli chodzi o Widmo Wolności, na razie nie znamy jego daty premiery. Wiemy natomiast, że DLC nie zostanie wydane na PlayStation 4 oraz Xboksie One - najprawdopodobniej przez niską wydajność obu konsol poprzedniej generacji. To głównie dzięki nim gra miała nieudany, wręcz kontrowersyjny start w grudniu 2020 roku. Koniec końców sprzedała się jednak w 18 milionach egzemplarzy.


Sprawdź także:
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Premiera: 10 grudnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Cyberpunk 2077 to produkcja rodzimego studia CD Projekt RED, znanego wcześniej z serii Wiedźmin. Tytuł to przedstawiciel gatunku RPG akcji, jednak tym razem świat fantasy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?