Diablo VI - zapowiedziano zamknięte beta testy

Na razie chodzi jednak wyłącznie o beta testy tzw. end game'u, czyli aktywności, z którymi będziemy mieli do czynienia po ukończeniu głównego wątku fabularnego.

@ 20.09.2022, 12:26
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Diablo VI - zapowiedziano zamknięte beta testy

Diablo IV będzie prawdopodobnie jedną z najważniejszych premier przyszłego roku. Deweloperzy powoli przygotowują się do debiutu swojego przedsięwzięcia, a jeden z etapów drogi do finału to zamknięte beta testy tzw. end game'u. Właśnie poznaliśmy garść szczegółów na ten temat.

Beta zaplanowana została na wszystkich platformach. Będzie oferować rozgrywki międzyplatformowe oraz możliwość przenoszenia postępów pomiędzy platformami. Uczestnicy sprawdzić będą mogli to, co dzieje się po kampanii fabularnej. Weźmiemy więc udział w wydarzeniu zwanym Helltide, w którym naszym celem będzie eliminacja przeciwników, gromadzenie popiołu i kupowanie za niego specjalnych skrzyń. Uczestnicy testów wkroczą też do lochów, aby walczyć o splendor i sławę.

Aby wziąć udział w testach, trzeba się udać na stronę Battle.net, zalogować się i kliknąć w swoją nazwę użytkownika. Kolejny krok to wejście w ustawienia konta, a potem w zakładkę związaną z prywatnością oraz komunikatami. W tejże zakładce trzeba wkroczyć do preferencji i kliknąć zaktualizuj. Włączcie następnie możliwość otrzymywania specjalnych ofert od Battle.net. Uczynić to musicie do 11 października. Zaproszenia będą wysyłane po tym terminie i do 18 listopada.

Jeśli nie uda Wam się dostać, nie szlochajcie. Na początku 2023 roku odbędą się testy publiczne, w których udział weźmie każdy zainteresowany.

Diablo IV, jak wspomniałem, powinno zadebiutować w 2023 roku, a zagramy wówczas na PC, PlayStation oraz boksach. Konkretnego terminu na razie nie znamy.


Sprawdź także:
Diablo IV

Diablo IV

Premiera: 06 czerwca 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Diablo IV to kolejna odsłona popularnej serii gier utrzymanych w konwencji dark fantasy, a gatunku hack & slash, od studia Blizzard Entertainment.Akcja gry ma miejsce wie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosKrecikOwsik   @   18:14, 21.09.2022
Szybko idą z tymi częściami. Jeszcze czwarta nie wyszła, a szósta ma już beta testy.
0 kudosBarbarella.   @   21:55, 21.09.2022
Cytat: KrecikOwsik
Jeszcze czwarta nie wyszła, a szósta ma już beta testy.

Świat pędzi do przodu jak szalony. Puszcza oko