Wyciek informacji na temat GTA VI nie wpłynie na grę

Deweloperzy ze studia Rockstar twierdzą, że niedawny wyciek w żaden sposób nie wpłynie na ich długoterminowe plany.

@ 20.09.2022, 11:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Wyciek informacji na temat GTA VI nie wpłynie na grę

Pisaliśmy wczoraj o tym, że do sieci wyciekło mnóstwo informacji oraz materiałów dotyczących GTA VI. Deweloperzy postanowili na incydent zareagować, a z wystosowanego przez nich oświadczenia wynika, że w żaden sposób nie wpłynie to na dalsze prace. Oświadczenie jest jednocześnie potwierdzeniem tego, że wyciek jest prawdziwy.

"W tym momencie nie przewidujemy żadnych przeszkód w naszych usługach sieciowych, ani długoterminowego wpływu na proces powstawania naszych projektów", czytamy w oświadczeniu.

"Jesteśmy bardzo zawiedzeni tym, że jakiekolwiek detale na temat naszej następnej gry zostały Wam przekazane w ten sposób. Nasza praca nad następnym Grand Theft Auto trwa zgodnie z planem i jesteśmy oddani jak najlepszemu doświadczeniu, takiemu, które wykroczy poza Wasze oczekiwania. Będziemy Was informować wkrótce. Zapowiedź będzie miała miejsce, gdy będziemy gotowi".

Z dotychczasowych informacji wynika, że w GTA IV przeniesiemy się do Vice City. Grać będziemy dwoma postaciami, z których jedna jest kobietą. Mimo że nie ma żadnych konkretów na temat daty premiery, spodziewamy się jej w 2024 lub 2025 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   11:25, 21.09.2022
Nie pierwszy i pewnie nie ostatni taki wyciek Dumny
0 kudosBarbarella.   @   15:28, 21.09.2022
I pewno ten wyciek to ich dzieło . Trzeba podgrzewać atmosferę nawet jeżeli do premiery jeszcze multum czasu. Dumny Spece od marketingu dają czadu. Zadziorny