Wo Long: Fallen Dynasty na solidnej prezentacji

Wo Long: Fallen Dynasty to kolejny projekt studia Team Ninja. Jeśli lubicie klimaty feudalnej Japonii, powinniście być zadowoleni.

@ 19.09.2022, 16:12
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Wo Long: Fallen Dynasty na solidnej prezentacji

Studio Team Ninja udostępniło niedawno bardzo krótką próbkę Wo Long: Fallen Dynasty. Deweloperzy opublikowali też przy okazji nową prezentację, w ramach której pokazano wszystkie najważniejsze aspekty gry. Jest więc walka z bossami, jest spojrzenie na wirtualny świat i znacznie więcej.

Wo Long: Fallen Dynasty sporo różni się od tego, co widzieliśmy w Nioh. Twórcy zrezygnowali między innymi z wskaźnika wytrzymałości i postawili na większą mobilność naszego bohatera. Dzięki temu protagonista jest w stanie skakać i korzystać z nowych zdolności opraz wyposażenia. Dużą rolę pełni natomiast morale, które podnosi Twoje umiejętności, gdy wygrywasz, a obniża je, gdy przegrywasz.

Morale dotyczy też oponentów. Wrogowie, u których współczynnik ten jest wyższy, stanowią większe zagrożenie. By z nimi wygrać, warto najpierw podnieść własne morale (wygrywając ze słabszymi oponentami) i dopiero wtedy stanąć do boju. Pojedynki to walka wręcz, walka dystansowa oraz magia, więc jest w czym wybierać.

Premierę Wo Long: Fallen Dynasty zaplanowano na początek 2023 roku, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Więcej informacji, jak tylko się pojawią.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosBarbarella.   @   09:04, 20.09.2022
Fajny pomysł z tym morale własnym i przeciwnika. Golnąć sobie setkę sake przed walką , zwyzywać przeciwnika od ciamajdów i niedorajdów i heja do walki. Szczęśliwy