Powstają dwie nowe gry Crash Bandicoot?

Wygląda na to, że Activision nie zamierza zapomnieć o marce Crash Bandicoot. Wydawca przygotowuje dwie kolejne gry z tej serii.

@ 19.09.2022, 14:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Powstają dwie nowe gry Crash Bandicoot?

Fani platformówek, a w szczególności znanego i lubianego Crasha, powinni mieć powody do radości. Jak się własnie dowiedzieliśmy, Activision prawdopodobnie pracuje nad kolejnymi dwoma częściami popularnego cyklu. Z oczywistych względów szczegółów na ich temat na razie nie znamy.

Doniesienia na temat kolejnych części Crash Bandicoot docierają do nas za sprawą Twittera, a konkretniej kanału zwanego TheRealInsider. Na tymże kanale pojawiła się informacja o tym, ze Activision przygotowuje w tym momencie dwie nowe gry Crash Bandicoot .

Jednym z tajemniczych projektów może być sieciówka w uniwersum Crasha, o której plotkowało się od dłuższego czasu. Drugim tytułem może być bardziej klasyczna platformówka, czyli taka, na jaką gracze z całego świata wyczekują od dawna. Czy rzeczywiście tak będzie, przekonamy się w przyszłości.

Sytuację będziemy oczywiście obserwować bacznie, przekazując Wam wszelkie doniesienia w temacie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?