God of War: Ragnarok - epicki zwiastun fabularny!

W sieci pojawił się wczoraj w nocy kolejny zwiastun God of War: Ragnarok. Tym razem deweloperzy postanowili nakreślić wątek fabularny gry. Wszystko wskazuje na to, że będzie epicki!

@ 14.09.2022, 11:06
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

God of War: Ragnarok - epicki zwiastun fabularny!

Przeważnie nie mam problemów z tym, by trzymać emocje na wodzy. W przypadku najnowszego zwiastuna God of War: Ragnarok nie jest to jednak łatwe. Materiał opublikowany w trakcie State of Play zapowiada naprawdę epicką przygodę, a przy okazji pokazuje sporo wyśmienitych ujęć z gry.

Nocne State of Play miało się skupiać przede wszystkim na grach od zewnętrznych studiów deweloperskich. Niespodzianką było więc pojawienie się zwiastuna God of War: Ragnarok. Zwiastuna fabularnego, co trzeba podkreślić. Podczas seansu poznajemy wreszcie dokładniejszy zarys opowieści, z jaką będziemy mieli do czynienia.

Mimo że wideo skupia się na opowieści, nie brakuje też interesujących ujęć. Twórcy zaprezentowali nam dynamiczną walkę, wysokiej jakości oprawę, kilka różnych lokacji, sporo postaci niezależnych i wiele więcej. Widać też, że relacje Kratosa i Atreusa będą odgrywać tu kluczową rolę.

Premierę God of War: Ragnarok zaplanowano na 9 listopada, a grać będziemy wówczas na PS4 i PS5. Poniżej znajdziecie zwiastun, a w naszej galerii sporo nowych fotek.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?