Forspoken - znamy długość gry

W sieci pojawiły się informacje na temat długości wątku fabularnego Forspoken. Okazuje się, że opowieść powinna wystarczyć na dość długo.

@ 13.09.2022, 13:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

Forspoken - znamy długość gry

Forspoken to całkiem nowa marka, opracowywana przez Square Enix. Projekt będzie reprezentantem gatunku RPG, a my właśnie dowiedzieliśmy się ile czasu potrzebne będzie do tego, by ujrzeć jego napisy końcowe. Jak na RPG przystało, przygotujcie się na długą i rozbudowaną przygodę.

Wieści na temat długości Forspoken docierają do nas za sprawą hiszpańskiej redakcji 3djuegos. Rozmawiała ona z reżyserem gry, Takeshim Teradą, a w trakcie wywiadu został on zapytany o długość głównego wątku fabularnego. Terada przyznał wtedy, że Forspoken powinno wystarczyć na około 30 do 40 godzin. Napisy końcowe nie oznaczają oczywiście finału przygody. Endgame ma być bowiem satysfakcjonujący.

Po zakończeniu opowieści nadal będziemy mieć co robić w Forspoken. Twórcy przygotowują dodatkowe zadania, lochy i mnóstwo innych aktywności. Nie powinno być też dla nikogo zaskoczeniem to, że deweloperzy będą swój projekt wspierać nawet po premierze, choć na razie nie wiemy jeszcze w jakim zakresie.

Premiera Forspoken zaplanowana została na 24 stycznia. Grać będziemy wówczas wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5. Kolejne informacje będziemy mieć dla Was, jak tylko się pojawią.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   17:19, 13.09.2022
Oby tylko te 40 godzin było wypełnione czymś naprawdę ciekawym, inaczej nowa marka może zostać szybko pogrzebana, bo póki co jedyny plus tej gry to efektowna wizualnie magia.
0 kudosBarbarella.   @   18:30, 13.09.2022
Cytat: MicMus123456789
jedyny plus tej gry to efektowna wizualnie magia.

Nie mnie to oceniać ale wydawało mi się że bohaterka też jest efektowna wizualnie. I po jaką cholerę mamy się starać żeby fajnie wyglądać? Konsternacja
A poważniej to bardziej się boję że gra będzie dla mnie za trudna więc raczej sobie ją odpuszczę z tego powodu.