Znamy długość i cenę Assassin's Creed: Mirage

Ubisoft opublikował kolejne informacje na temat Assassin's Creed: Mirage. Poznaliśmy dzięki temu długość gry.

@ 12.09.2022, 14:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Znamy długość i cenę Assassin's Creed: Mirage

Wiele kwestii dotyczących Assassin's Creed: Mirage wciąż jest niejasnych, ale Ubisoft regularnie publikuje rozmaite ciekawostki dotyczące przedsięwzięcia. Dzięki temu poznaliśmy cenę, jaką przyjdzie nam zapłacić za grę, a ponadto dowiedzieliśmy się z jak długim czasem zabawy będziemy mieć do czynienia.

Ubisoft nie pokazał jeszcze gameplayu z Assassin's Creed: Mirage, ale mimo wszystko projekt zapowiada się ciekawie. Dostaniemy bardziej "skupiony" tytuł, powracający do korzeni i kładący nacisk na skradanie się oraz skrytobójstwo. Nie będzie otwartego świata oraz elementów RPG charakterystycznych dla trzech ostatnich części serii. Mimo mniejszego rozmiaru, gra będzie całkiem długa.

Jeden z producentów Assassin's Creed: Mirage, Alexis Côté, zdradził, że Mirage powstało jako swoisty hołd pierwszej odsłony cyklu oraz całej marki. Mniejsza skala przedsięwzięcia sprawia, że długość wątku fabularnego także będzie różna od tego, do czego przyzwyczaiły nas ostatnie części. Gra pochłonie mniej więcej 15-20 godzin naszego wolnego czasu. Ma to być coś zbliżonego do wcześniejszych rozdziałów.

Co ważne, za Assassin's Creed: Mirage zapłacimy też mniej. Wydawca planuje grę wycenić na $49,99, co przy obecnym kursie dolara daje nam mniej więcej 230 zł. Grę kupimy w 2023 roku na PC, Xboksach oraz PlayStation. Konkretnego terminu na razie brak.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?