Data premiery S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl przesunięta bezterminowo?

Wygląda na to, że termin wydania S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl ponownie się przesunął. Co gorsze, tym razem nie wiemy na kiedy dokładnie.

@ 12.09.2022, 13:20
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Data premiery S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl przesunięta bezterminowo?

Wiele wskazuje na to, że data premiery S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl znowu została przesunięta. Tytuł pierwotnie trafić miał do sprzedaży w grudniu bieżącego roku, ale niedawno dowiedzieliśmy się, że premiera nastąpi dopiero w roku przyszłym, choć nie poznaliśmy - choćby przybliżonego - terminu. Teraz sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje.

Microsoft wysyła osobom (za XGP), które złożyły zamówienia przedpremierowe na S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl informacje o tym, że ich pre-ordery zostały anulowane, a premiera gry nastąpi w bliżej nieokreślonym terminie w przyszłości. Nie da się też składać zamówień przedpremierowym w sklepie Xboksa, co oznacza, że opóźnienie może być znaczące.

GSC Game World, ekipa odpowiedzialna za S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, nie wydała w temacie daty premiery żadnego oświadczenia, ale jeśli faktycznie doszło do kolejnej obsuwy, to można założyć, że winna jest tu wojna na Ukrainie. Deweloperzy przenieśli się co prawda do Czech, ale na pewno znacząco skomplikowało to proces przygotowania gry.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   13:51, 12.09.2022
Nad stalker 2 zawisły czarne chmury...
0 kudosBarbarella.   @   17:06, 12.09.2022
... a wiatr je przywiał ze Wschodu. Smutny