Ujawniono grę z Kapitanem Ameryką oraz Czarną Panterą

Chodzi o projekt, którzy przygotowuje w tym momencie studio Skydance New Media, na którego czele stoi Amy Hennig.

@ 12.09.2022, 12:27
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Ujawniono grę z Kapitanem Ameryką oraz Czarną Panterą

W miniony piątek Marvel i Disney zorganizowały specjalną transmisję, w trakcie której ujawnione zostały gry, których akcja toczy się w uniwersach należących do obu spółek. Transmisja nie była jakoś szczególnie porywająca, ale jedna z zaprezentowanych produkcji zapowiada się ciekawie. Chodzi o tytuł, w którym główne role powierzono Kapitanowi Ameryce oraz Czarnej Panterze.

Za nowym projektem stoi studio Skydance New Media, na którego czele znajduje się znana Amy Hennig - reżyserka serii Uncharted. Fabuła nowej - wciąż nie posiadającej tytułu - gry przeniesie nas do czasów drugiej wojny światowej. To w jej trakcie siły połączą Kapitan Ameryka oraz Czarna Pantera (w tej roli dziadek T’Challi, czyli Azzuri). Towarzyszyć im mają - także grywalni - członek komandosów Gabriel Jones oraz szpieg z Wakandy, Nanali.

W tym momencie niestety nie mamy żadnych konkretów na temat przedsięwzięcia. Wiemy jedynie, że tytuł będzie "mocno kinowy" oraz bardzo przystępny. Z plotek wynika, że prawdopodobnie mamy do czynienia z anulowanym jakiś czas temu projektem zatytułowanym Project Ragtag, nad którym Hennig pracowała ze studiem Visceral Games. Jako że to plotka, nie wypada się zbytnio emocjonować.

Więcej informacji w kolejnych miesiącach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?