Assassin's Creed: Mirage oficjalnie zapowiedziane

Ubisoft zapowiedział wczoraj w nocy kolejną odsłonę serii Assassin's Creed. Poznajcie Assassin's Creed: Mirage.

@ 11.09.2022, 13:22
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Assassin's Creed: Mirage oficjalnie zapowiedziane

W ostatnim czasie sporo krążyło plotek na temat Assassin's Creed: Mirage. Ubisoft postanowił wreszcie wszystkie je przeciąć i oficjalnie zapowiedział kolejną część popularnego cyklu. W trakcie wczorajszej transmisji Francuzi podali nam też garść informacji na temat przedsięwzięcia.

Akcja Assassin's Creed: Mirage toczy się w Bagdadzie, czyli tak jak spekulowano. Głównym bohaterem będzie Basim, czyli jedna z postaci Assassin's Creed: Valhalla. Co ważne, scenariusz będzie się rozgrywał 20 lat przed wydarzeniami z Valhalli, a zatem będziemy mieć do czynienia z młodszym Basimem. Poznamy go jako złodziejaszka, który następnie powoli stanie się asasynem.

Podczas zabawy będziemy mieli do czynienia z rozgrywką mocniej nastawioną na skradanie się. Poziomy mają być nieco bardziej liniowe i nie będziemy mieli też połowy Iraku do dyspozycji. Naszym polem działań będzie wspomniany wcześniej Bagdad. W trakcie rozgrywki mamy napotkać różne historyczne postaci, choć na razie nie sposób powiedzieć jakie dokładnie.

Premierę Assassin's Creed: Mirage zaplanowano na 2023 rok, a grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach poprzedniej i obecnej generacji. Więcej informacji na temat przedsięwzięcia mamy otrzymać w niedalekiej przyszłości.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   09:31, 12.09.2022
Czekam na gameplay, ale jak na razie zapowiada się interesująco.