Skydance New Media przygotowuje grę z Kapitanem Ameryką oraz Czarną Panterą

Nowy projekt ma nas przenieść w czasy drugiej wojny światowej. Na razie mówimy oczywiście o informacjach niepotwierdzonych.

@ 09.09.2022, 12:27
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Skydance New Media przygotowuje grę z Kapitanem Ameryką oraz Czarną Panterą

Amy Hennig jakiś czas temu założyła nowe studio, Skydance New Media. Niedługo potem w sieci pojawiły się doniesienia na temat tego, że ekipa przygotowuje jakiś tytuł w uniwersum Marvela (mówiło się też o drugim projekcie, w uniwersum Gwiezdnych Wojen). Teraz mamy nowe plotki związane z tymże projektem.

Za niepotwierdzone informacje odpowiada kanał MCUStatus na Twitterze. Jego ekipa twierdzi, że w nowej grze Skydance New Media występować będą dwaj bohaterowie z uniwersum Marvela, a konkretniej Kapitan Ameryka oraz Czarna Pantera. Akcja gry ma toczyć się w czasie drugiej wojny światowej, a herosi stawią czoła siłom Hydry.

Nie sposób oczywiście określić czy mamy do czynienia z informacjami prawdziwymi, ale być może sytuacja się wyklaruje w trakcie zaplanowanego na dziś Disney and Marvel Games Showcase. Jeśli tak się stanie, nie omieszkamy Was oczywiście o tym powiadomić.

Jak wspomniałem powyżej, Skydance New Media pracuje prawdopodobnie nad dwoma grami. Jedna to tytuł w świecie Marvela, a druga przeniesie nas do uniwersum Star Wars.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?