Cyberpunk 2077 dostanie jeden dodatek, ale CD Projekt RED zamierza dalej rozwijać markę

Cyberpunk to marka, nad którą CD Projekt RED pracował długi czas. Firma zamierza to wykorzystać nie tylko w formacie gier wideo.

@ 09.09.2022, 11:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Cyberpunk 2077 dostanie jeden dodatek, ale CD Projekt RED zamierza dalej rozwijać markę

Kilka dni temu studio CD Projekt RED zapowiedziało pierwszy fabularny dodatek dla Cyberpunk 2077, czyli Widmo Wolności. Nieco później dowiedzieliśmy się, że będzie to jedyny dodatek do gry, na co gracze zareagowali z zaskoczeniem. Na szczęście deweloperzy mają dalekosiężne plany, jeśli chodzi o całą markę.

Szefostwo CD Projektu komentowało ostatnio swoje wyniki finansowe za pierwszą połowę trwającego roku fiskalnego. Podczas konferencji szef rozwoju biznesowego, Michał Nowakowski, został zapytany o to, czy Cyberpunk 2077 będzie wspierany po premierze rozszerzenia. Z odpowiedzi wynika, że dodatek będzie jeden, ale marka będzie rozwijana.

"Jeśli chodzi o dalsze rozszerzenia dla Cyberpunka, zdecydowaliśmy się przygotować jeden duży dodatek dla Cyberpunk, który wykorzysta wszystkie możliwości nowej generacji konsol".

"Jesteśmy jednak w pełni oddani rozwojowi marki Cyberpunk poza ten konkretny dodatek. Dużo pracy i czasu włożyliśmy w przygotowanie tej marki i zdecydowanie chcemy rozwijać ją przy pomocy nowych opowieści, nowych doświadczeń oraz nowej zawartości, nie tylko w formacie gier wideo, ale na tym poprzestanę".

"Więc, jeśli chodzi o rozszerzenia, będzie tylko jeden duży dodatek, ale będą też nowe rzeczy w przyszłości".

Cyberpunk 2077 dostępny jest obecnie na PC, PS4, PS5, Xboksach One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na jego zakup, zerknijcie na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe wersji dla blaszaków. Pamiętajcie ponadto o naszym darmowym poradniku.


Sprawdź także:
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Premiera: 10 grudnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Cyberpunk 2077 to produkcja rodzimego studia CD Projekt RED, znanego wcześniej z serii Wiedźmin. Tytuł to przedstawiciel gatunku RPG akcji, jednak tym razem świat fantasy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):