Dwie nowe odsłony Assassin's Creed, czyli Project Red oraz Project Hexe, zostaną ujawnione w sobotę

Na sobotę firma Ubisoft zaplanowała specjalną transmisję. W jej ramach mamy zobaczyć sporo interesujących rzeczy dotyczących Assassin's Creed.

@ 07.09.2022, 14:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dwie nowe odsłony Assassin's Creed, czyli Project Red oraz Project Hexe, zostaną ujawnione w sobotę

Ubisoft zapowiedział niedawno Assassin's Creed: Mirage, a z krążących w sieci plotek wynika, że powróci ono do korzeni i wykorzysta rozwiązania opracowane m.in. na potrzeby Assassin’s Creed: Unity. Więcej informacji na temat projektu otrzymać mamy w trakcie nadchodzącego Ubisoft Foward. Wtedy też Francuzi ujawnią prawdopodobnie dwa inne tytuły z serii o skrytbójcach.

Ubisoft Foward, czyli specjalna transmisja wydawcy, zaplanowane zostało na sobotę na godzinę 19:00 czasu polskiego. Assassin's Creed: Mirage na pewno w tejże transmisji zobaczymy, a wówczas powinny się potwierdzić rozmaite doniesienia na jego temat. Co ciekawe, nie będzie to jedyna odsłona serii, jaką zobaczymy.

Znany insider, Tom Henderson, twierdzi, że jego źródła podały mu sporo informacji na temat Project Red oraz Project Hexe. Pierwszy z tytułów przeniesie nas do Japonii, a z dotychczasowych plotek wynika, że jego bohaterką będzie kobieta. Prawdopodobnie jednak będziemy mieć możliwość wybrania płci.

Drugi tytuł, czyli Project Hexe, jest podobno najmroczniejszą grą w historii serii Assassin's Creed. Powstaje on w Ubisoft Montreal, a jego akcja toczy się w 16-wiecznej Europie. W samym środku wydarzeń są niesłynne polowania na czarownice.

Żeby było ciekawiej, jest jeszcze jedno przedsięwzięcie, Project Jade. Jego akcja toczy się w Chinach. Ma to być ostatnie DLC dla Assassin's Creed: Valhalla i zakończenie wątku fabularnego Eivor. O planach na ten temat Ubisoft informował jakiś czas temu, więc tu nie powinno być zaskoczenia.

Transmisja, jak wspomniałem, o godzinie 19:00 w sobotę. Bądźcie z nami, bo na bieżąco będziemy Wam przekazywać najważniejsze doniesienia.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?