Assassin's Creed: Mirage jak Assassin's Creed: Unity? Sporo nowych doniesień na temat gry

W sieci pojawiły się interesujące plotki na temat Assassin's Creed: Mirage. Wynika z nich m.in. to, że nowe dzieło Ubisoft czerpie inspirację z Assassin's Creed: Unity

@ 05.09.2022, 14:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Assassin's Creed: Mirage jak Assassin's Creed: Unity? Sporo nowych doniesień na temat gry

Kilka dni temu Ubisoft oficjalnie zapowiedział Assassin's Creed: Mirage. Mimo że na temat gry nie wiemy praktycznie nic, w sieci pojawiły się nowe doniesienia. Oficjalna prezentacja dopiero 10 września, a zatem koniecznie zerknijcie na to, co wyciekło do Internetu.

Za plotki na temat Assassin's Creed: Mirage odpowiada YouTuber zwany j0nathan. Opublikował on na Twitterze ciekawy spis informacji dotyczących gry. Wynika z niego między innymi, że w Assassin's Creed: Mirage zastosowana zostanie technologia opracowana na potrzeby Assassin's Creed: Unity, a odpowiadająca za niebywale dużą liczbę postaci niezależnych na ulicach.

Prócz powyższego, w Assassin's Creed: Mirage zobaczymy podobno wiele rozwiązań stosowanych pierwotnie w starszych odsłonach serii. Gra ma być mocniej nastawiona na skradanie się, a kluczową rolę odegrają noże do rzucania oraz możliwość ukrywania się na dachach. Ciekawie może też wyglądać skrytobójstwo w slow motion (spowolnionym biegu czasu).

Assassin's Creed: Mirage większy nacisk ma kłaść ponadto na parkour. W świecie gry pojawi się mnóstwo nowych obiektów oraz elementów, z którymi się będzie dało wejść w interakcję podczas eksploracji miasta. Na razie nie sposób natomiast powiedzieć o jakich obiektach mowa.

Oficjalna prezentacja Assassin's Creed: Mirage ma mieć miejsce jeszcze w tym tygodniu, a dokładnie w sobotę. Wszelkie nowości będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKeiko   @   23:39, 05.09.2022
To wszystko brzmi trochę zbyt pięknie, żeby było prawdziwe. Jeśli jednak faktycznie uda im się zrobić wszystko tak, jak mówią i nie będzie żadnych technicznych niedoróbek, to będzie to chyba najlepsza odsłona do tej pory. Osobiście jestem sceptyczny.
0 kudoslogan23   @   23:44, 05.09.2022
Cytat: Keiko
To wszystko brzmi trochę zbyt pięknie, żeby było prawdziwe. Jeśli jednak faktycznie uda im się zrobić wszystko tak, jak mówią i nie będzie żadnych technicznych niedoróbek, to będzie to chyba najlepsza odsłona do tej pory. Osobiście jes

Keiko to tylko bajeczka, bo trzeba jakość poprawić sobie wizerunek, po wpadkach, ktoś im jeszcze wierzy?.