God of War: Ragnarok na nowym gameplayu

W sieci pojawił się nowy materiał filmowy, promujący God of War: Ragnarok. Deweloperzy chcą nam zaprezentować gameplay, a konkretnie walkę.

@ 05.09.2022, 12:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

God of War: Ragnarok na nowym gameplayu

SIE Santa Monica, studio odpowiedzialne za serię God of War, przygotowało wraz z redakcją portalu Game Informer materiał filmowy, ukazujący rozgrywkę w God of War: Ragnarok. Wideo nie jest jakoś szczególnie długie, ale pozwala nam spojrzeć na nieco ponad półtorej minuty gameplayu.

Jak widać poniżej, twórcy skupili się w tym przypadku na prezentacji walki. Widzimy zatem broń, jaką posiada Kratos, a także jego umiejętności specjalne. Jeśli chodzi o broń, bohater korzysta z Ostrzy Chaosu, a także z Topora Lewiatan. Oba przedmioty da się nasycić ogniem lub lodem, w zależności od tego, z jakimi oponentami mamy do czynienia.

Przez moment widoczna jest też tarcza, za pomocą której Kratos jest w stanie blokować ciosy przeciwników. Każde uderzenie buduje energię zgromadzoną w tarczy, a gdy osiągnie ona odpowiedni poziom, bohater jest w stanie wywołać tarczą falę uderzeniową, siejącą spustoszenie dookoła.

Co ważne Kratos nie jest całkowicie sam. Towarzyszy mu Atreus, który zadaje obrażenia dystansowe przeciwnikom. Można też poprosić go o ostrzał pobliskich struktur, które, rozpadając się, zadają obrażenia przeciwnikom. Ogólnie na polu bitwy dzieje się sporo. Pojedynki są szybkie i dynamiczne.

Premierę God of War Ragnarok zaplanowano na 9 listopada, a grać będziemy wówczas na PS4 oraz PS5. Więcej informacji na temat gry na pewno otrzymamy w kolejnych tygodniach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?