Halo Infinite - trzeci sezon zawartości opóźniony; anulowano tryb coop na podzielonym ekranie

Deweloperzy Halo Infinite bezustannie zmieniają swoje plany, co niekoniecznie musi się spodobać graczom.

@ 02.09.2022, 13:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Halo Infinite - trzeci sezon zawartości opóźniony; anulowano tryb coop na podzielonym ekranie

Nieciekawe wieści mamy dla osób wciąż grających w Halo Infinite. Deweloperzy postanowili bowiem opóźnić premierę kolejnego sezonu zawartości, a przy okazji zrezygnowali z dalszego rozwijania trybu współpracy na podzielonym ekranie. Oznacza to, że opcja nigdy nie pojawi się w grze.

343 Industries opublikowało swoje plany rozwoju Halo Infinite. Z materiału dowiadujemy się, że sieciowy tryb współpracy, możliwość ponownego rozgrywania tych samych misji oraz beta trybu Forge zostały opóźnione. Prócz tego postanowiono przesunąć datę premiery trzeciego sezonu zawartości, czyli Echoes Within. Miał on zadebiutować w listopadzie, a teraz mówi się o 7 marca 2023 roku.

Najgorzej sytuacja wygląda niestety w przypadku trybu coop na podzielonym ekranie. Funkcję tę potwierdzono w czerwcu 2019 roku, a później ujawniono, że nie będzie ona dostępna na premierę gry. Miała trafić do graczy w formie aktualizacji w nieco innym terminie. Finalnie prace nad nią jednak zarzucono, a to oznacza, że nigdy nie będą zakończone.

Jeśli chodzi o to, czego możemy się spodziewać w najbliższym czasie, 8 listopada w Halo Infinite pojawi się aktualizacja zimowa. W jej ramach dostaniemy nowe mapy, nowy tryb zabawy oraz dwa wydarzenia Nie wiemy natomiast wciąż kiedy pojawi się opcja ponownego rozgrywania zrealizowanych misji, na którą gracze czekają od dawna.

Halo Infinite dostępne jest obecnie na PC, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie jego zakup, rzućcie okiem na naszą recenzję oraz wymagania wersji dla blaszaków.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosguy_fawkes   @   21:06, 04.09.2022
Z pewnością zainteresowanie nie jest już tak duże, by kontynuować prace. Niemniej szkoda, bo to kolejny przykład gry, w której jeśli czegoś nie ma na premierę, to później też już nie będzie.