Marvel's Midnight Suns - zobaczcie The Hunter na nowym zwiastunie

W sieci pojawił się kolejny materiał filmowy promujący grę Marvel's Midnight Suns. Tym razem deweloperzy prezentują bohaterkę zwaną The Hunter.

@ 30.08.2022, 13:08
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Marvel's Midnight Suns - zobaczcie The Hunter na nowym zwiastunie

Firaxis i 2K Games opublikowały kolejny materiał filmowy promujący Marvel's Midnight Suns. Deweloperzy prezentują nam za jego pomocą kolejną bohaterkę, tym razem chodzi o postać zwaną The Hunter. Wideo nie jest długie, ale stanowi swoisty zarys tego, co możemy się po niej spodziewać.

The Hunter to córka Lilith. Została ona wychowana i wyszkolona po to, by walczyć ze swoją matką. Lilith została finalnie pokonana, ale w trakcie pojedynku zginęła również Łowczyni. Obie zostały przywrócone do życia w czasach współczesnych, a wówczas pierwsza postanowiła dołączyć do Hydry, podczas gdy druga jest częścią Midnight Suns.

Jak w przypadku pozostałych bohaterów, gracz jest w stanie modyfikować każdy aspekt bohaterki. Chodzi w tym przypadku o płeć, uczesanie, ubiór itd. To że The Hunter ciągle zmaga się z wewnętrznym konfliktem pomiędzy światłem, a ciemnością, wpłynie jakoś na gameplay, choć na razie nie wiemy jak.

Marvel's Midnight Suns dostępne będzie w przyszłym roku na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S. Planowane są też wydania dla PS4 oraz Xboksa One, choć na razie nie wiemy kiedy trafią do sprzedaży.


Sprawdź także:
Marvel's Midnight Suns

Marvel's Midnight Suns

Premiera: 02 grudnia 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Marvel's Midnight Suns to nowa produkcja studia Firaxis Games, autorów nowożytnej serii XCOM oraz marki Sid Meier's Civilization. Tytuł jest taktycznym cRPG-iem z turową ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):