Ereban: Shadow Legacy zadebiutuje w 2023 roku, mamy nowy zwiastun

Ereban: Shadow Legacy to całkiem ciekawie zapowiadająca się gra akcji. Jeśli chcecie zobaczyć gameplay, zerknijcie do nowego zwiastuna.

@ 25.08.2022, 13:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Ereban: Shadow Legacy zadebiutuje w 2023 roku, mamy nowy zwiastun

Ereban: Shadow Legacy to platformówka akcji, w której nacisk położono na elementy skradankowe. Projekt został ujawniony podczas konferencji Microsoftu w czerwcu, a jego najnowszy zwiastun zadebiutował w sieci z okazji targów Gamescom 2022. Deweloperzy zdradzili też, że premierę Ereban: Shadow Legacy zaplanowali na 2023 rok, a grać będziemy wówczas na PC oraz Xboksach.

Zwiastun, który widnieje poniżej, prezentuje nam jedną z najważniejszych umiejętności bohaterki Ereban: Shadow Legacy, kobiety o imieniu Ayana. Dziewczyna jest w stanie wnikać w cienie, a następnie przemieszczać się bez bycia wykrytą. Zdolność ta jest oczywiście ograniczona czasowo. Nie da się przebywać w cieniu bez limitu. Trzeba ponadto uważać na światła, które są w stanie ujawnić bohaterkę.

Najważniejsze w Ereban: Shadow Legacy będzie oczywiście przetrwanie. Nasza bohaterka musi wykazać się sprytem, aby pokonać przeciwników, a finalnie zmierzyć się także z oprawcami, odpowiedzialnymi za prawie całkowite unicestwienie jej rasy. Z pomocą graczy, Ayana cel swój powinna osiągnąć, choć na pewno łatwo nie będzie.

Poniżej zwiastun Ereban: Shadow Legacy. Pamiętajcie, że premierę zaplanowano na 2023 rok.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?