System Shock Remake na nowym zwiastunie

W sieci pojawił się kolejny materiał filmowy promujący System Shock Remake.

@ 25.08.2022, 11:03
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

System Shock Remake na nowym zwiastunie

Remake System Shock nadal nie ma daty premiery, ale projekt regularnie pojawia się na naszych łamach. Tym razem za sprawą transmisji z cyklu Future Games Show, w trakcie której deweloperzy z Nightdive Studios postanowili nam zaprezentować kolejny gameplay.

Zwiastun, który zobaczycie poniżej, skupia się na postaci zwanej SHODAN. To sztuczna inteligencja, która jest w centrum wątku fabularnego System Shock. Fani pierwowzoru na pewno będą ją kojarzyć, a całą resztę zapraszam oczywiście do zapoznania się z materiałem. Szczególnie, że oferuje on też całkiem solidne spojrzenie na gameplay.

Remake System Shock powstaje obecnie z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox i PlayStation. W zeszłym roku twórcy zapowiadali, że premiera powinna mieć miejsce w roku 2022, ale jak na razie nie znamy konkretnego terminu. Trzymamy zatem kciuki, aby sytuacja wkrótce się zmieniła.


Sprawdź także:
System Shock Remake

System Shock Remake

Premiera: 30 maja 2023
PC, XBOX ONE, PS4

System Shock Reboot to w pełni odświeżona wersja oryginalnego System Shocka z 1994 roku. Tytuł otrzymał zupełnie nowy silnik grafiki - Unity - a także w pełni przerobione...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   14:52, 25.08.2022
Kolejny remake który przybliżyłby mi kultową klasykę.