Gotham Knights z nową datą premiery oraz zwiastunem poświęconym złoczyńcom

Na szczęście nowa data premiery to nie efekt opóźnienia. W Gotham Knights zagramy nieco wcześniej.

@ 24.08.2022, 00:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Gotham Knights z nową datą premiery oraz zwiastunem poświęconym złoczyńcom

Ostatnio ciągle piszemy o opóźnieniach. Miło więc dla odmiany napisać o tym, że premiera Gotham Knights została delikatnie przyspieszona. Tytuł pierwotnie zadebiutować miał 25 października, ale wydawca zdecydował, że zagramy 21 października, czyli kilka dni wcześniej.

Informacja o zmianie dociera do nas za sprawą Gamescom Opeening Night Live. W trakcie imprezy zadebiutował nowy zwiastun Gotham Knights, na którym zobaczyć możemy złoczyńców, z którymi będą musieli się zmierzyć bohaterowie przedsięwzięcia.

Tymi złoczyńcami będą na pewno Harley Quinn oraz Clayface, albowiem obie postaci zostały pokazane na widocznym poniżej materiale filmowym. Z kim jeszcze będziemy walczyć? W tym momencie nie sposób powiedzieć, ale do premiery już niewiele czasu i jestem przekonany, że wydawca uraczy nas jeszcze niejednym zwiastunem.

Jak wspomniałem, premierę Gotham Knights zaplanowano na 21 października, a zagramy wówczas na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
Gotham Knights

Gotham Knights

Premiera: 21 października 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Gotham Knights to gra akcji z elementami RPG, z silny elementem sieciowej kooperacji. Tytuł osadzony został w uniwersum DC Comics. Za projekt odpowiada studio Warner Bros...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?