Dying Light 2: Bloody Ties - oficjalna zapowiedź i prezentacja dodatku

Firma Techland zaprezentowała wreszcie Dying Light 2: Bloody Ties - pierwsze płatne rozszerzenie fabularne dla Dying Light 2.

@ 24.08.2022, 00:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dying Light 2: Bloody Ties - oficjalna zapowiedź i prezentacja dodatku

Kilka dni temu pisaliśmy, że w trakcie Gamescom ujawniony i zaprezentowany zostanie pierwszy dodatek dla Dying Light 2. Tak też się stało. Podczas Gamescom Opening Night Live firma Techland zapowiedziała oficjalnie Dying Light 2: Bloody Ties. Mamy zwiastun, garść informacji oraz datę premiery.

Jeśli chodzi o zwiastun, widnieje on poniżej. Koniecznie się z nim zapamiętajcie. Co do daty premiery Dying Light 2: Bloody Ties, zaplanowano ją na 13 października, a to oznacza, że zagramy za niespełna dwa miesiące. Zrobimy to oczywiście na wszystkich platformach docelowych gry.

Jeśli chodzi o ogólne założenia, Dying Light 2: Bloody Ties będzie dodatkiem płatnym. Przeniesiemy się w nim do całkiem nowej lokacji, The Carnage Hall, która jest rzekomo "epicentrum śmierci, bogactwa oraz splendoru". Stary budynek opery zdaje się być teraz areną gladiatorów, a nasza rola w nim jest na razie nie znana. Spodziewamy się jednak nowych postaci, zadań, broni oraz wyzwań.

Dying Light 2 dostępne jest obecnie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli w nie nie graliście, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe wersji PC. Podczas zabawy pamiętajcie natomiast o naszym darmowym poradniku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   11:34, 24.08.2022
Wiedziałem, że wcisną nam arenę walk, mimo to szkoda, liczyłem na coś ciekawszego.