Remake Star Wars: Knights of the Old Republic zadebiutuje najwcześniej w 2024 roku, choć jest pewien haczyk

Wygląda na to, że remake Star Wars: Knights of the Old Republic to bardzo ambitny projekt. Nie zagramy w niego niestety zbyt szybko.

@ 22.08.2022, 13:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Remake Star Wars: Knights of the Old Republic zadebiutuje najwcześniej w 2024 roku, choć jest pewien haczyk

Pisaliśmy przed momentem o dacie premiery Star Wars Jedi: Ocalały. Zostając w klimatach Gwiezdnych Wojen, chcielibyśmy poruszyć temat remaku Star Wars: Knights of the Old Republic, o którym ostatnio kilkakrotnie wspominaliśmy na naszych łamach.

Za nowe doniesienia na temat Star Wars: Knights of the Old Republic odpowiada znany dziennikarz portalu Bloomberg, Jason Schreier. Uważa on, że premiery tegoż przedsięwzięcia nie powinniśmy się spodziewać zbyt wcześnie. W jego opinii rok 2024 byłby "bardzo optymistycznym scenariuszem i możliwym do realizacji tylko, jeśli zmniejszono by skalę przedsięwzięcia".

Powyższe rewelacje Schreier opublikował na Twitterze. Skomentował on artykuł opublikowany na łamach portalu PC Gamer, z którego wynika, że wyczekiwany przez wielu graczy remake ma szansę trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku. Odpowiedź Schreiera nie pozostawia żadnych wątpliwości. W Star Wars: Knights of the Old Republic na pewno nie zagramy w tym roku. Jest ewentualnie szansa na rok 2024, ale trzeba się nastawić na lata kolejne.

Remake Star Wars: Knights of the Old Republic zapowiedziano na PC oraz PlayStation 5. Więcej informacji na jego temat będziemy mieć dla Was niebawem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?