Death Stranding od przyszłego tygodnia w PC Game Pass!

Microsoft dodaje grę Hideo Kojimy do swojego abonamentu.

@ 19.08.2022, 15:06
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Death Stranding od przyszłego tygodnia w PC Game Pass!

Hideo Kojima poinformował, że już w przyszłym tygodniu, a konkretniej 23 sierpnia, do usługi PC Game Pass (czyli Xbox Game Pass dla blaszaków) trafi jego wciąż najnowszy hit - Death Stranding!

Wymagania sprzętowe:
Jeśli planujecie zagrać w Death Stranding, zerknijcie na wymagania sprzętowe.

Microsoft nie zwalnia zatem tempa i tym razem wrzuca do swojej usługi grę, która przez dłuższy czas kojarzyła się jedynie z PlayStation (choć już wcześniej została wydana na PC). Co prawda posiadacze Xboksów nadal mogą jedynie pomarzyć o zagraniu w Death Stranding na swojej platformie, ale to kolejny duży zewnętrzny tytuł który dołącza do abonamentu oferowanego przez Giganta z Redmond.

Death Stranding w PC Game Pass będzie dostępne w takim samym wydaniu jak wersja na Steam i Epic Games Store - czyli z odblokowanym limitem klatek, trybem fotograficznym, trybem hard oraz zawartością bonusową - m.in. gadżetami z Half-Life czy Cyberpunk 2077.

Warto dodać, że Kojima Productions w obecnej chwili pracuje nad niezapowiedzianą grą dla Microsoftu. Póki co nie ujawniono jednak szerszych detali w tym temacie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosguy_fawkes   @   16:31, 19.08.2022
Super sprawa jeśli ktoś ma mocnego blaszaka - szkoda, że wersji na Xboxy raczej się nie doczekamy. Może chociaż chmura? ;)
0 kudoslogan23   @   17:49, 19.08.2022
Cytat: guy_fawkes
Super sprawa jeśli ktoś ma mocnego blaszaka - szkoda, że wersji na Xboxy raczej się nie doczekamy. Może chociaż chmura? ;)

Czyli plotki się potwierdziły?, mi się wydaje że jak ktoś ma gamepass, to nawet w chmurze zagra na xboxie, chyba że się mylę.
0 kudosBarbarella.   @   12:28, 20.08.2022
No jak jeszcze dołożą gry Acti-Blizzard to się chyba zacznę zastanawiać na tym gamepassem. Uśmiech