Star Wars: Knights of the Old Republic Remake w rękach nowego dewelopera?

Wygląda na to, że Embracer Group zleciło przygotowanie Star Wars: Knights of the Old Republic Remake nowemu deweloperowi.

@ 18.08.2022, 15:59
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake w rękach nowego dewelopera?

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że prace nad Star Wars: Knights of The Old Republic Remake zostały wstrzymane. Dziś mamy bardziej pozytywne doniesienia, choć nie mamy w 100% pewności, że o tym konkretnie projekcie mowa. Embracer Group, podsumowując swoje najnowsze dane finansowe, potwierdziło, że jeden z projektów spółki, wysokobudżetowa gra AAA, znalazł nowego dewelopera.

"Jeden z projektów AAA naszej grupy został przeniesiony do innego studia wewnątrz Grupy. Uczyniono to w celu zapewnienia jak najwyższej jakości tego tytułu. Nie spodziewamy się żadnych opóźnień związanych z tą zmianą", powiedzieli przedstawiciele Embracer Group.

Jak wspomniałem, nie mamy pewności, że chodzi o Star Wars: Knights of The Old Republic Remake, ale wiele na to wskazuje. Do tej pory przedsięwzięcie było opracowywane przez Saber Interactive oraz Aspyr. Deweloping przekazano jednak innemu studiu. Jak wszystko pójdzie dobrze, to do premiery - zgodnie z ostatnimi plotkami - dojdzie w 2025 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   10:46, 22.08.2022
Coś czarno widzę ten remake, to nie będzie to samo imo.
0 kudosBarbarella.   @   13:30, 22.08.2022
Cytat: luki505
to nie będzie to samo

Mnie to akurat nie specjalnie by przeszkadzało .Grałam w to już tak dawno że nawet nie zauważyłabym zmian w scenariuszu. Uśmiech