Saints Row - nowy zwiastun skupia się na fabule

W sieci pojawił się kolejny materiał filmowy, promujący Saints Row. Deweloperzy prezentują nam kolejne elementy gry, w tym fabułę.

@ 17.08.2022, 11:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Saints Row - nowy zwiastun skupia się na fabule

Reboot Saints Row zadebiutuje mniej więcej za tydzień. Studio Volition, chcąc podpromować swoje dzieło, regularnie publikuje w sieci nowe materiały na jego temat. Tym razem otrzymujemy zwiastun, na którym pokazano zarys fabularny, a także kilka kluczowych elementów gry.

Najpierw twórcy pokazują nam w jaki sposób doszło do powstania grupy Świętych (Saints). Następnie przechodzimy do bardziej zakręconych sekwencji, nastawionych na akcję. Jest zatem strzelanie, są wybuchy i pościgi, a także sceny, których próżno szukać gdzieś indziej. Twórcy chcieli, aby akcja była, jak nigdzie indziej.

Nowy zwiastun Saints Row znajdziecie poniżej. Jeśli chodzi o samą grę, pamiętajcie, że jej premierę zaplanowano na 23 sierpnia, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Pracujemy już nad recenzją, więc spodziewajcie się jej niebawem.


Sprawdź także:
Saints Row

Saints Row

Premiera: 23 sierpnia 2022
PS5, PS4, PC, XBOX X/S, XBOX ONE

Saints Row to reboot marki zapoczątkowanej przez studio Volition w 2006 roku. Gra nie oferuje bohaterów znanych z poprzedniego cyklu, a oferuje wyłącznie pewne fabularne ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   13:33, 17.08.2022
I co ważne . Nie będzie żadnych flag . W kropki , kreski , TĘCZOWYCH , burych , pstrokatych . Nic. .. To Święci nadchodzą.